واگذاری ۲ معدن کرومیت رودان به شرکت‌های خارجی

[ad_1]

خلیل قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: ارتقای سطح موجود دانش فنی منابع انسانی و دستیابی به فناوری‌های نوین در بخش معدن و صنایع معدنی نیازمند تسهیل روابط و تعاملات خارجی با دیگر کشورهاست.

وی افزود: با حضور شرکت سرمایه‌گذار خارجی از کشور هندوستان در استان هرمزگان پس از بررسی‌های لازم با پیگیری این سازمان و موافقت شورای عالی معادن، دو معدن کرومیت در شهرستان رودان به شرکت خارجی واگذار خواهد شد تا پس از فرآوری از این معادن، نسبت به صادرات مواد معدنی اقدام شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که در این رابطه تشکیل شد مقرر گردید که شرکت سرمایه‌گذار خارجی، طرح احداث فرآوری معدنی را ظرف مدت یک‌ماه به سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ارائه نماید.

قاسمی در پایان تصریح کرد: در مدت این یک ماه، تمام سعی و تلاش مجموعه جهت صدور مجوزهای لازم در راستای واگذاری معدن به شرکت سرمایه‌گذار خارجی از کشور هندوستان انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان اخبار هرمزگان به نقل از فارس، در جلسه هماهنگی با سرمایه‌گذاران خارجی که در شهرستان رودان برگزار شد، رایزن بازرگانی ایران در هندوستان، فرماندار رودان، نمایندگان ادارات منابع طبیعی، محیط زیست، امور اقتصاد و دارایی و اداره‌کل جذب سرمایه‌گذاری استانداری حضور داشتند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *