نماینده مجلس: 400 میلیارد دلار سرمایه مردم نزد بانک ها خاک می خورد/ جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز ساحلی

[ad_1]


مجید کیان پور در جریان بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از مجتمع بندری شهید رجایی در جمع مدیران بنادر و دریانوردی کشور و هرمزگان در بندرعباس افزود: این سرمایه کلان از سوی مردم بصورت سپرده در نزد بانکها به امانت گذاشته شده که بایستی در جهت توسعه وتولید در کشور بکار گرفته شود.


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گسترش سرمایه گذاری خارجی در کشور یک ضرورت است که از آن می توان به عنوان پدافند غیرعامل نگاه کرد.


کیان پور یادآور شد: با گسترش این گونه سرمایه گذاری ها، کشورهای خارجی دیگر به راحتی نمی توانند هر تصمیمی که منافع ما را تهدید کند، بگیرند.


استفاده از اعتبارات و فرصت های مالی برای گسترش اهداف بندری از دیگر توصیه های این نماینده مجلس شورای اسلامی به مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی کشور بود.


وی در بخش دیگری از سخنان خود از رئیس عمران بنادر و دریانوردی کشور خواست جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز ساحلی را در اولویت قرار دهد.


وی با بیان اینکه برای اپراتورهای سازمان بنادر و دریانوردی، هدف گذاری بلند مدت یک ضرورت است؛ اظهارداشت: در صورت هدف گذاری بلند مدت، اپراتورها می توانند برای توسعه برنامه ریزی کنند.


رئیس و اعضای کمیسیون عمران مجلس برای بازدید از مجتمع بندری شهید رجایی روز چهارشنبه به بندرعباس سفر کردند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *