معاون استاندار هرمزگان درباره هزینه سفر به ایتالیا توضیح داد: مدیران هزینه را از سازمان خودشان داده اند

[ad_1]به گزارش خبر هرمزگان، علی رئوفی افزود: با توجه به حساسيت استاندار هرمزگان، تنها مشاور امور سرمايه گذاري و بين الملل استاندار هرمزگان از مجموعه استانداري، دكتر جادري را در اين سفر همراهي كرد.


وی ادامه داد: سفر استاندار هرمزگان و مديران استان به كشور ايتاليا با دعوت رسمي استاندار پوليا و در جهت توسعه روابط و جذب سرمايه گذار خارجي صورت گرفت.


به گفته معاون اقتصادی استاندار هرمزگان، از مهمترين اهداف اين سفر عقد قرارداد خواهرخواندگي بين بندرعباس و بندر باري بوده است.


رئوفی اضافه کرد: جذب سرمايه گذار خارجي و به خصوص دعوت از سرمايه گذاران ايتاليا براي سرمايه گذاري در هرمزگان و انجام سرمايه گذاري شركت ها در بخش هاي مختلف از ديگر اهداف مهم اين سفر بوده است.


وي پيرامون نطق احمدمرادی در مجلس شوراي اسلامي در خصوص سفر مديران استان به ايتاليا، اظهار داشت: نمايندگان مجلس حق نظارت بر مديران و دستگاه هاي اجرايي را دارند.


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان يادآور شد: پس از بازگشت استاندار هرمزگان و مديران استان از سفر ايتاليا، نتايج اين سفر تشريح مي شود و به اطلاع افكار عمومي خواهد رسيد.


گفتنی است احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، با بیان اینکه سفرهای خارجی مسؤولین تاکنون چه دستاوردی غیر از گرفتن عکس یادگاری و مصاحبه کردن در خصوص پیشرفت کشورهای مقصد داشته است، به سفر اخیر استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران استان به ایتالیا واکنش نشان داد و گفت: چقدر مسؤولین ما قادر بوده‌اند از نقاط قوت این کشور بهره گرفته و آنها را در نقاط مختلف کشور و استان پیاده کنند، جناب آقای رئیس جمهور شما دراین خصوص مسؤول هستید تا از این سفرهای خارجی زائد و بی‌نتیجه جلوگیری کنید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *