قصه صندوق ها به سر نرسید/ نامه نگاری دوباره نمایندگان

[ad_1]به گزارش خبر هرمزگان، به نظر می رسد پرونده انتخابات شورای شهر بندرعباس همچنان بازمانده و فشار افکار عمومی در اعتراض به آنچه تمام شدن کار از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها خوانده می شود اعضای هیات عالی نظارت استان را به تکاپوهای مجدد در این زمینه واداشته است.


از یک سو احمد مرادی در نشست خبری با خبرنگاران که همین موضوع نیز منجر به تنش های کلامی بین وی و خبرنگاران پرسشگر شد، تلویحا کار هیات عالی استان در این زمینه را تمام شده اعلام کرد و در سویی دیگر سید مصطفی ذوالقدر، دیگر عضو این هیات، تقریبا همزمان با وی مخالف خود را با نظر هیات مرکزی اعلام و تصریح کرد در صورت همراهی هاشمی تختی و احمد مرادی، به روند اعتراضی و پیگیری های خود ادامه خواهد داد.


آخرین خبر رسیده نیز حاکیست حسین هاشمی تختی از اعضای سه نفره هیات عالی نظارت استان از نوشتن نامه ای به هیات مرکزی با امضاء هر سه نماینده عضو هیات عالی استان مبنی بر لزوم بازشماری ۱۵۵ صندوق باقی مانده خبر داده است.


این درخواست در شرایطی که هیات مرکزی با درخواست قبلی هیات نظارت استان برای بازشماری ۱۵ درصد از صندوق ها مخالفات کرده بود، قابل تامل به نظر می رسد.


بنظر می رسد هیات عالی نظارت استان از همان سیاست هیات مرکزی استفاده کرده و به عقیده برخی کارشناسان اعضای هیات استان قصد دارند با طرح درخواست بازشماری ۱۵۵ صندوق، حداقل موافقت هیات مرکزی برای بازشماری ۱۵ درصد دیگر از صندوق ها را بدست آورند.


هر چند هیات مرکزی پرونده انتخابات شورای شهر بندرعباس را پایان یافته اعلام کرده است، اما نمایندگان استان انتظاراتی را برای احتمال تغییر نظر قبلی این هیات در افکار عمومی بوجود آورده اند که قضاوت در مورد واقعیت این روند  نیاز به زمان بیشتری دارد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *