شنبه نامه: از دعوای اسنپ بندری تا چرخبال بی نیروی وزیر نیرو

[ad_1] 


* دعوای اسنپ بندری


در حالی که خبرهایی از آغاز فعالیت شبکه اسنپ بندری به گوش می رسد، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس بر غیر قانونی بودن فعالیت آنها تاکید دارد اما رئیس اتاق اصناف بندرعباس می گوید به زودی مجوزهای تاکسی‌ اینترنتی بندرعباس را صادر خواهد کرد.


استقبال گسترده مردم از اپلیکیشن اسنپ و تپسی در برخی شهر ها از جمله تهران موجب مخالفت‌های گسترده راننده‌های تاکسی و اتحادیه‌ آژانس‌داران شده است.


این نرم افزار با سه ویژگی صرفه اقتصادی، کیفیت و دسترسی آسان خلأهای حمل‌ و نقل درون شهری را تا حد زیادی مرتفع و باعث جذب رانندگان و استقبال مسافران شده است.


تجمع ها و مخالفت ها و جوسازی ها در تهران تا حد نسبت دادن آن به صهیونیست ها و آمریکایی ها پیش رفت.


* چرخیدن وزیر نیرو با چرخبال بی نیرو


بعد از دعوا بر سر اسنپ بندری، نوبت به وزیر نیرو رسید تا با چرخبال بی نیرویش دل مینابی ها را بشکند.


چیت چیان که قرار بود در نزدیکی تیرور فرود آید و با مردم منطقه دیدار کرده و یکی دو طرح را افتتاح کند، به دلیل آنچه کافی نبودن سوخت هلی کوپتر اعلام شد، از بالای فروچاله های میناب پرواز کرد و به تهران برگشت.


وی حتی فرصت نکرد بر اساس برنامه ریزی اعلام شده سری به تصفیه خانه بندرعباس بزند و برای عمل به توصیه نماینده ولی فقیه، با لیوانی از آب بدبو و متعفن لبی تر کند.


* امام جمعه ای برای تمام فصول


غفلت وزیر از وضعیت تصفیه خانه بندرعباس موجب نشد تا امام جمعه موضوع کیفیت نامناسب آب شرب شهروندان را فراموش نکند.


آیت الله نعیم آبادی با دادن دومین کارت زرد به متولیان آب استان از آنان خواست کیفیت بد آب را توجیه نکنند و تاکید کرد تا زمانی که این مشکل برطرف نشود هر هفته آن را تکرار خواهد کرد.


*دعوای وکلا و دیوار کوتاه رسانه ها


سریال انتخابات شورای شهر بندرعباس هم آنچنان طولانی شده که گوی سبقت از حریم سلطان ربوده و به نظر می رسد هفته ای که در آن خبری از این انتخابات نباشد، به انتها نمی رسد.


در این قسمت از سریال، ذوالقدر و مرادی دو وکیل ملت در مجلس متفق القول شده و با بالا رفتن از دیوار کوتاه رسانه آنها را نصیحت کردند که اختلاف افکنی نکنند.


ابتدا حجت الاسلام ذوالقدر مصاحبه خود با فارس و سخن گفتن علیه مرادی را تکذیب کرد و پشت سر آن مرادی از همراهی وی در ماجرای انتخابات تشکر کرد.


علی القاعده تاکنون تمام مردم هرمزگان باید فهمیده باشند که این دو عزیز از ابتدای تاریخ تاکنون کوچکترین اختلاف و تنشی با یکدیگر نداشته اند و هر چه بوده زیر سر رسانه ها بوده است.


* وعده هوایی استاندار


وعده هوایی استاندار هرمزگان یکی دیگر از خبرهای هفته گذشته بود.


جاسم جادری از صدور مجوز برای خط هوایی “هرمز ایر ” و تلاش ها برای خرید هواپیما برای خط هوایی استان خبر داد.


البته وی نه اشاره ای به صاحب مجوز و نه زمانی برای پرواز هرمز ایر مشخص کرد.


امیدواریم صاحب مجوز هرمزایر هر که هست به سرنوشت صاحب قشم ایر (بابک زنجانی ) دچار نشود…

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *