ذوالقدر: بدون بازشماری انتخابات را تایید نمی کنیم/ مرادی خودش می داند و خدایش

[ad_1]سید مصطفی ذوالقدر افزود:  برخی‌ها بهانه می‌آورند که بازشماری تمامی صندوق‌ها هزینه مالی دارد! به من بگویید آیا هزینه مالی چند میلیون تومان بیشتر است یا هزینه بالا و غیرقابل جبران معنوی که این شک و شبهات و بی‌اعتمادی در جامعه ایجاد کرده و باعث وارد شدن خدشه به اصول اصلی نظام شده است!؟


نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا برخی‌ها از بازشماری آرای کل صندوق‌ها وحشت دارند، افزود: اگر کاندیداها یا حامیان آنها ریگی در کفششان نیست نباید نگران شوند، بلکه با انجام این کار برای همیشه، اتهام با تقلب بالا آمدن از روی آنها برداشته می‌شود و می‌توانند با پشتوانه مردمی بالا به وظایف خود عمل کنند.


وی ادامه داد: اگر این انتخابات را بعد از بازشماری ۲۶ صندوقی که صورت گرفته و تخلفات و تغییرات زیادی که در آرای کاندیداها و جابجایی آنها صورت گرفته است، تأیید کنیم، باید اعتراف کنیم ما که خودمان قانون‌گذار هستیم باعث ترویج بی‌قانونی و شکستن قبح و زشتی تخلف و تقلب در جامعه شده‌ایم، پس از افراد عادی چه توقعی می‌توانیم داشته باشیم که خلاف نکنند.


ذوالقدر تاکید کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید به تخلفات رسیدگی شود و از آرای مردم صیانت گردد، باز شماری آرای صندوق‌ها به هیچ وجه حقی از هیچ کس پایمال نمی‌کند، نه رأی‌ آورندگان و نه رأی نیاورده‌ها، فقط حق را به حقدار می‌رساند، شک همگان را برطرف می‌کند و آرامش را به جامعه برمی‌گرداند.


منبع: فارس

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *