دومین کارت زرد امام جمعه به متولیان آب/ مدیران توجیه نکنند، کیفیت آب بندرعباس نامطلوب است

[ad_1]آیت الله نعیم آبادی با انتقاد از تلاش متولیان آب هرمزگان برای توجیه کیفیت نامطلوب آب بندرعباس گفت: مسئولان باید زبان مردم باشند و اگر مطلبی در نماز جمعه مطرح می‌شود نباید با توجیهات بعدی محتوا و هدف اصلی آن مطلب را نزد مرکز ضعیف کنند .


امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: نباید برخی به گونه‌ای سخن بگویند که وزیر هم فکر کند مشکلی در باب کیفیت آب شهر وجود ندارد.


وی ادامه داد: انتظار ما این بود بعد از آن خطبه حتی عده‌ای از مسئولان مرتبط با حوزه آب نزد وزیر نیرو بروند و بگویند که کیفیت آب بندرعباس مردم این شهر را عذاب می‌دهد و توقع این بود که در سفر اخیر وزیر نیرو،‌ یک لیوان از آب شرب بندرعباس به ایشان می‌دادید.


رییس شورای فرهنگ عمومی استان اضافه کرد: اگر مسئولان از کلمه “بدبو” بدشان می‌آید ما از این به بعد می‌گوییم “کیفیت آب بد” است، ولی این دلیل نمی‌شود که حرف مردم شنیده نشود و حقیقت مطلب باید به تهران برسد نه اینکه به آن‌ها بگوییم مشکلی نیست.


به گفته آیت الله نعیم آبادی در گوشه و کنار شنیده می‌شود مسئولی گفته که من خودم از آب شهر برای نوشیدن استفاده می‌کنم، که باید گفت شما شاید بتوانید از آب شهر بخورید اما خیلی از مردم هستند که بدون تصفیه مجدد نمی‌توانند این آب را بخورند و خیلی‌ها هستند که آب‌های معدنی می‌خرند.


نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: من خودم شخصا احساس می‌کنم کیفیت آب بندرعباس بد است و از مسئولان می‌خواهم توجیه نکنند و مسائل و مشکلات را به مسئولان در مرکز منتقل کنند، چرا که ما می‌دانیم در نظام جمهوری اسلامی مسئولان دلسوز هستند و هر چه توانشان باشد برای رفع مشکلات مردم به کار می‌گیرند.


وی در عین حال متذکر شد: آب بندرعباس سالم است و مشکل بهداشتی ندارد و بحث ما کیفیت آن است و منکر تلاش‌هایی که مسوولان آب برای بهبود کیفیت و وضعیت آب بندرعباس از میناب تا شهر صورت می‌دهند نیستیم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *